Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Jak pomóc

W naszej fundacji możesz pomóc na kilka sposobów:

oddając niepotrzebne - z pewnością masz w domu wiele rzeczy używanych lub nowych których nie potrzebujesz, znudziły się lub zwyczajnie się już nie podobają. Jeśli posiadają one wartość handlową spakuj je i  wyślij na nasz adres. Nasi wolontariusze je wystawią do sprzedaży na wielu różnych stronach. Cały dochód otrzymany ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

kupując niepotrzebne - to że ktoś czegoś nie potrzebuje wcale nie znaczy że tobie nie posłuży. Staramy się aby rzeczy które sprzedajemy były w dobrym stanie. Niektóre z nich są też nowe. Zapraszamy do naszego sklepu.

zostając wolontariuszem - to bardzo proste i naprawdę dla każdego. Pomagać możesz nawet nie wychodząc z domu. Poszukujemy osób które pomogą nam propagować naszą ideę poprzez rozmowy ze znajomymi, udostępnianie postów, pozyskiwanie artykułów do sprzedaży. Jeśli jesteś bardzo zdeterminowany i chętny do pracy to możesz również otworzyć oddział naszej Fundacji w swoim mieście. Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy.

Jakie artykuły przyjmujemy:

Przyjmujemy wszystkie rzeczy które są w dobrym stanie i mają sensowną wartość tak abyśmy mogli je później odsprzedać. Kilka zasad poniżej:

odzież i obuwie - nie zbieramy odzieży na kilogramy;-). Prosimy aby odzież którą nam przekażecie była w stanie bardzo dobrym, mało używana. 

elektronika - musi być sprawna i kompletna, wyposażona we wszystkie potrzebne elementy takie jak kable sieciowe, ładowarki itd.

rzeczy duże - przy dużych gabarytowo i wagowo rzeczach koszty transportu mogą być znaczące. Jeśli chcesz przekazać coś sporych rozmiarów skontaktuj się z nami wcześniej a ustalimy szczegóły. 

Witryna stworzona na platformie